Struktūra ir kontaktai

Susiekite !

Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“ – savivaldybės biudžetinė įstaiga, vykdanti ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo ir kitas teisės aktais numatytas programas. Mokymo kalba – lietuvių. Juridinio asmens kodas 190324476.

Direktorė

  Gvida Rinkevičienė
saulute.ukmerge@gmail.com
  +370 340 65 226
  07:30 – 16:00

Gyvenimo aprašymas (CV)

Išsilavinimas: aukštasis, ŠPI, 1993 m., pradinių klasių ir pagrindinės mokyklos dailės mokytoja; VPU, 2007 m., anglų kalbos mokytoja
Kvalifikacija – III-ji vadybinė kvalifikacinė kategorija, vyr. dailės mokytoja, vyr. anglų kalbos mokytoja
Vadybinio darbo patirtis – 16 metų
Pedagoginio darbo patirtis nuo 1993 m.

Organizacinė struktūra

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygų lango paslėpimo nustatymams. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti