RAJONO

Ukmergės rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius
Vedėjas Vaidotas Kalinas
Tel. (8 340) 63416, el. paštas svietimas@ukmerge.lt

Ukmergės rajono savivaldybės socialinės paramos skyrius
Vedėja Asta Leonavičienė
Tel. (8 340) 60340; 8 614 60330, el. paštas asta.leonaviciene@ukmerge.lt

Vilniaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius Ukmergės rajone
Patarėja  Audronė Jasionienė
Tel. Tel. (8 686) 37622, el. p. audrone.jasioniene@vaikoteises.lt

Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba
Direktorius Darius Danielius
Tel. (8 340) 53509, el. paštas rastine@usc.lt

Ukmergės rajono savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Edita Balžekienė
Tel. (8 340) 63436, el. paštas edita.balzekiene@ukmerge.lt

Ukmergės rajono savivaldybės duomenų apsaugos pareigūnė Kristina Karpovienė
Tel. (8 340) 68392, el. paštas: k.karpoviene@ukmerge.lt

Ukmergės rajono savivaldybė
Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba
Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centras

RESPUBLIKOS

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras
Vaiko raidos centras
Asociacija ,,Kitoks vaikas“

AKTUALU ŠEIMAI

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija
Augink.lt
GeraMama.lt
TindiRindi.lt
Ikimokyklinis.lt

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.

Uždaryti