SKELBIAMA KONKURSINĖ ATRANKA IKIMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJO  PAREIGOMS UŽIMTI NUO 2019 M. RUGSĖJO 1 D. (2 ASMENIMS)

Pareigybė – IKIMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJAS.

Darbo krūvis – po 1 etatą.
Darbo sutartis – terminuota.
Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei: aukštasis išsilavinimas,  mokytojo kvalifikacija (specializacija – ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas).

Privalumai:

1. Mokytojo darbo patirtis su ikimokyklinio amžiaus vaikais.
  2. Gebėjimas taikyti inovatyvius ugdymo metodus.
  3. Informacinių technologijų valdymas ir taikymas ugdymo procese.
  4. Gebėjimas dirbti komandoje.

Darbo apmokėjimas – pagal LR valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymą.

Pretenduojantys asmenys privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.
  4. Gyvenimo aprašymą (pageidautina nurodyti asmeninius privalumus: gebėjimus, įgūdžius, dalykines savybes).

Atrankai pretendentai taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Atrankos vykdymas: pretendentai dokumentus pristato asmeniškai,  registruotu laišku adresu Veterinarijos g. 4, Ukmergė ar elektroniniu paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Atrankos dieną pateikti dokumentų originalus.

Dokumentai priimami kasdien nuo 2019 m. birželio 27 d. iki 2019 m. liepos 10 d. 8.00–16.00 val. (pietų pertrauka 12.00–13.00 val.)

Informacija apie atranką skelbiama lopšelio-darželio internetinėje svetainėje adresu: www.darzelissaulute.lt, Darbo biržos internetinėje svetainėje adresu: www.ldb.lt.

Atrankos būdas – pokalbis.

Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, kviečiami į atrankos pokalbį 2019 m. liepos 12 d. (apie tikslų laiką pretendentai bus informuoti asmeniškai).

Pretendentai apie priėmimo rezultatus informuojami sekančią darbo dieną po atrankos.

Informacija teikiama tel. (8 340) 65 226, 65 225.

Mūsų draugai